lipca 01, 2017

Lush D`Fluff! + konkurs na gadułę lipca

Ledwie co pisałam o Lushowym Whooshu, a w mojej łazience zdążyło już zagościć kilka innych cudaczków tej marki. Wspominałam już, że kupowanie Lushów uzależnia, ale i tak nie przestanę Was zachęcać do eksperymentów, bo naprawdę każdy pojedynczy produkt wart jest sprawdzenia.

Na prośbę Mamy z Różową Torebką za jakiś czas na pewno przygotuję małe zestawienie Lushowych produktów, moim zdaniem, najciekawszych. Na ten moment postanowiłam spełnić inną Waszą prośbę, a mianowicie - w lipcowym konkursie na gadułę miesiąca do wygrania będzie Lush właśnie. Ale o tym za chwilę ;)

Lush, D`Fluff - Strawberry Shaving Soap blog review

Lush, D`Fluff - Strawberry Shaving Soap


D`Fluff to truskawkowe mydełko do golenia. Przy czym słowo mydło niezupełnie odzwierciedla koncept konsystencji. Masa, którą znajdujemy w pudełeczku przypomina gęsty, truskawkowo-jogurtowy, zbity mus. Jak to to rozprowadza się na skórze możecie, jak zwykle, podpatrzeć na stronie brytyjskiego Lusha: D`Fluff - Strawberry Shaving Soap

Truskawkowy musik został raczej stworzony z myślą o kobietach, ale jeśli Wasi mężczyźni nie mają określonych żądań odnośnie zapachu (czyt. że zapach musi być męski) to również im nada się do golenia. Niestety zapach nie przypomina świeżych truskawek, ale jest słodki i delikatnie owocowy. 

Lush Bath Bombs, Whoosh, D`Fluff, Dirty Styling Cream

Lushowe Bath Bombs


Udało mi się też dorwać bomby kąpielowe: Northern Lights - halloweenowy koncept latarni, która świeci na żółto i niebiesko, a resztę wody w wannie barwi na fioletowo, Shoot for The Stairs, która barwi wodę na intensywny niebieski kolor pozostawiając złote drobinki i żółciutką Dragon`s Egg.

Ale Lush ma wiele jeszcze ciekawszych opcji. Jaram się lawą (Lava Lamp) i żółtą łodzią podwodną pozostawiającą smugi z silnika (Yellow Submarine). W końcu wpadną w moje ręce!


Lush Bath Bombs Northern Lights, Dragon`s Egg, Shoot for The Staris

Wyniki czerwcowego konkursu


Przechodząc już do tematu konkursu na gadułę miesiąca - w ubiegłym miesiącu do wygrania była mgiełka Aubrey z wodą z lodowca i olejkiem Fragonia. Najwięcej komentarzy (bo aż 67!) pozostawiła:

Mama z Różową Torebką

Serdecznie Ci Moniu gratuluję! :D ♥ Znając Twoje potrzeby odnośnie toników i wszelakich wód do twarzy mgiełka powinna Ci się bardzo przydać ;D Twój adres już mam, daj mi tylko znać jak już się wywczasujesz, a ja poślę Ci paczuchę.

Wszystkim biorącym udział bardzo, bardzo dziękuję (w szczególności Draqilce, Aneczce i Sayace, które uplasowały się na kolejnych miejscach ;) ). I zapraszam do rozdania w bieżącym miesiącu.


Lush, D`Fluff - Strawberry Shaving Soap konkurs rozdanie blogRozdanie dla gaduły lipca!


Zgodnie z obietnicą ze wstępu - w tym miesiącu dla gadułki, która pozostawi najwięcej komentarzy w postach opublikowanych od 01.07 - 31.07 będę miała Lushowy smaczek - truskawkowy mus D`Fluff


Zasady pozostają takie same :) Zapraszam serdecznie!

1. Konkurs skierowany jest do obserwatorów bloga (dołączyć można zawsze posiadając konto gmail/ profil na bloggerze)

2. Zwycięzcą zostanie osoba, która umieści największą ilość (niespamowych) komentarzy w postach w okresie trwania konkursu.


3. W przypadku gdy kilka osób pozostawi taką samą liczbę komentarzy pod uwagę będzie brana również aktywność w mediach społecznościowych (instagram, facebook) / udostępnienie info o konkursie w dowolnym miejscu


4. Konkurs twa od 01.07.17 do 31.07.17 (liczą się komentarze w postach opublikowanych w tym okresie).


5. Zgłoszenia przyjmowane są pod tym postem - wystarczy napomknieć "Biorę udział" ;) Zgłaszać można się od momentu zamieszczenia postu i w dowolnym momencie trwania konkursu. 


Regulamin również pozostaje bez zmian ;)Copyright © 2016 Le Bleuet Blog , Blogger