kwietnia 14, 2018

Organizuję Targi kosmetyków naturalnych! Hilfe! (ogłoszenia parafialne)

Znacznie mniej mnie jest ostatnio, ale poniższym postem odrobinę się tłumaczę! 

Podjęłam się współorganizacji pięknego projektu jakim od początku wydawały się targi Ekosfera - Naturalny Kosmos. Prawda jest taka, że mamy miesiąc na postawienie przedsięwzięcia na nogi! A chcemy to zrobić z przytupem ;)

W związku z powyższym - ogromna prośba do Was.. drogich moich czytelników i blogerek, które to już nie raz wspierałyście mnie w tego rodzaju pomysłach (ba, Willowki dzięki Wam powstały! :D).. w zasadzie to prośba o wsparcie rodzaju wszelakiego możliwego!


Wrocław do tej pory nie miał własnego, typowo kosmetycznego przedsięwzięcia, które gromadziłoby najciekawszych twórców produktów naturalnych, niszowych marek i małych manufaktur. To wydarzenie będzie w pełni oddane tematyce kosmetyków naturalnych. I choćbym miała nie spać po nocach siedząc nad tym projektem - zrobię wszystko, by wyszło najwspanialej jak to możliwe!

Pierwsze kroki stawialiśmy chaotycznie.. na szczęście Lili Natura zgrabnie to wszystko ukryła pod wizualizacją EcoSfery, której kawałek widzicie powyżej :D Zresztą kto zna już twórczość Ady na pewno już dawno się zorientował, że to właśnie spod jej ręki takie cuda wychodzą. 

Działania są coraz bardziej owocne jednak potrzebujemy znacznie więcej - udostępnień, lajków, dobrych słów i garści mocy :D A jak przyjedziecie do Wrocławia 12 maja to już w ogóle będzie hiper fajnie!

To ja tu linkacze zostawię:
Facebook: EkoSfera - Naturalny Kosmos!
Instagram: EkoSfera Targi

A Wy mówcie co sądzicie :D
Copyright © 2016 Le Bleuet Blog , Blogger