kwietnia 28, 2017

Regulamin rozdania "Gaduła miesiąca"


1. Organizatorem konkursu "Gaduła miesiąca" jest osoba prowadząca blog Porcelanowe Włosy (Le Bleuet). 

2. Uczestnikiem konkursu może być pełnoletnia osoba fizyczna obserwująca blog poprzez aplikację na pasku bocznym. Zgłoszenie następuje w momencie dodania komentarza pod postem konkursowym z uwzględnieniem hasła "Biorę udział" bądź pokrewnego wyrażenia. 

3. Jeśli nick pod jakim obserwowany jest blog, facebook lub instagram jest inny niż nick Disqus - należy uwzględnić to w zgłoszeniu. 

4. Udział w konkursie jest niedozwolony dla kont utworzonych wyłącznie celem zdobywania nagród (jeśli na profilach danego użytkownika są wyłącznie repostowane informacje o konkursach). Komentarze uznawane jako spam również nie wliczają się do konkursu.

5. Ogłoszenie wyników nastąpi max. do 7 dni od zakończenia konkursu. Informormacja o wyborze zwycięzcy pojawi się w nowym poście.

6. Zwycięzcą zostanie osoba, która umieści najwięcej komentarzy pod postami w okresie trwania konkursu.

7. Jeśli kilka osób umieści taką samą ilość komentarzy - zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie aktywności w mediach społecznościowych (facebook, instagram) lub dzięki udostępnieniu informacji o konkursie w dowolnym miejscu lub kilku (instagram, facebook, google+)

8. Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie w terminie do 7 dni od ogłoszenia wyników adresu do wysyłki. Kontakt z organizatorem umożliwiony jest poprzez zakładkę Kontakt. Wysyłka możliwa jest wyłącznie na terenie Polski.

10. Podane przez uczestnika konkursu dane osobowe (imię i nazwisko, adres wysyłki) nie będą udostępniane innym podmiotom.

11. Wartość nagrody nie przekracza kwoty 100zł; nagroda nie podlega wymianie na na równowartość pieniężną

12. Poprzez udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i akceptuje regulamin.

Copyright © 2016 Le Bleuet Blog , Blogger